Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sfungjer Pastrues & Eksfoliues për Fytyrën

Për lëkurë të thatë

Sfungjer Pastrues & Eksfoliues për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

700L

Përdorni këtë tampon fytyre me larësin tuaj të preferuar për të pastruar dhe eksfoliuar butësisht lëkurën tuaj. Zbuloni një lëkurë më të butë dhe të ndritshme ndërsa largoni qelizat e vdekura të lëkurës.

  • Eksfoliues
  • Heq qelizat e vdekura të lëkurës
  • Ndihmon larjen e fytyrës
  • Stimulon mikroqarkullimin e lëkurës
  • Ideale për lëkurë të thatë që ka nevojë për eksfolijim të rregullt

Përdoreni çdo mëngjes ose mbrëmje me një larës fytyre për të pastruar thellësisht lëkurën. Për eksfolijim shtesë, përdorni me një eksfoliues fytyre sipas llojit të lëkurës tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim