Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils Of Life™ Revitalizing – Krem Nate

Për lëkurë të lodhur

Oils Of Life™ Revitalizing – Krem Nate

S'ka ende vlerësim

4,190L

Kremi jonë i natës, Oils of Life kujdeset gjatë gjithë natës për lëkurën tuaj, duke e ushqyer dhe zbutur përgjatë 8 orëve. Në mëngjes ju do të ngriheni me një lëkurë më të relaksuar, zbutur dhe më të gjallëruar.

Kremi ka në përbërje vajin e farës së zezë të kuminit, vajin e farës camellia dhe vajin e farës së trëndafilit. Përveç kësaj, ai përmabn edhe vajin organik të ullirit italian. Çfarë po prisni? Bëjeni tuajin kremin e natës Oils of Life, për të përfituar nga gjithë atributet e tij. Përdoreni çdo natë për të pasur lëkurë, të çlodhur dhe të hidratuar.

Ujë, Glicerinë, Pentaerythritol Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimetikon, Denat Alkooli, Ammonium Acryloyldimethyltaurate, Kopolimer, Ekstrakt Gjalpi Fagus Sylvatica, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Dimetikonol, Mannose, Xanthan Gum, Hialuronat Sodiumi, Vaj i Farës Nigella Sativa, Vaj i frutit Olea Europea, Vaj i Frutit Rosa Canina, Vaj i Frutit Camellia Oleifera, Disodium EDTA, Adenosine, Parfum, Alkool t¬ Butili, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Vaj i lules Perlargonium Graveolens, Vaj i Gjethes Rosmarinus Officinalis, Acid Benzoik, Vaj i Gjethes Origanum Majorana, Hidroksid Natriumi, Vaj i lules Anthemis Nobilis, Koumarin, Acid Sorbik, Vaj Lavandula Angustifolia, Vaj Lavandula Hybrida, Vaj Citrus Aurantium, Tokoferol, Cl 19140, Cl 14700.

1. Çdo mbrëmje aplikoni në fytyrë dhe qafë, një sasi të vogël nga produkti duke e masazhuar atë në përhapje. 2. Gjumë të ëmbël dhe pafshi ëndrra të bukura, për pjesën tjetër kujdeset Oils of Life!

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim