Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub për Këmbët me Peppermint

Për këmbë aktive

Scrub për Këmbët me Peppermint

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,190L

Për këmbët që godasin me shpejtësi pedometrin – këtu keni pak kujdes shumë të nevojshëm – Scrubi për Këmbët Peppermint Reviving Pumice. Ai largon lëkurën e fortë dhe pjesët e thata, duke ndihmuar në freskimin e këmbëve aktive dhe largimin e ndjesisë shpuese në gishtat e këmbëve të lodhura.
Pavarësisht nëse jeni duke ecur në trotuare apo pistë vrapimi, keni vërejtur sa lodhen çdo ditë këmbët tona? Ana tjetër e këmbëve është se ato janë shumë të ndjeshme, strehojnë 200,000 mbaresa nervore – disa njerëz raportojnë se këmbët e tyre gudulisen shumë ose janë shumë erogjene. Këto shputa të ndjeshme po bëjnë thirrje për një scrub këmbësh me mente!
Pra, ne jemi duke festuar për këmbë fantastike dhe mente me Scrub-in e Këmbëve The Body Shop, të pasuruar me një kombinim gjallërues të vajit esencial të mentes dhe kokrrizave të shkëmbinjve vullkanikë. Scurb-i ynë i këmbëve me mente fillon të punojë në lëkurën e fortë të shputave të këmbëve tuaja. Këmbët e dhimbshme mund të rikthehen në jetë me një scrub eksfoliues këmbësh – kështu që trajtojini ato në një natë pushimi, në një enë të ngrohtë me ujë, me scrub këmbësh, derisa të ndihen përsëri gati për të vallëzuar.

  • Scrub këmbësh freskues të gishtërinjve
  • Zbut dhe rafinon edhe këmbët më të lodhura
  • Përkëdhel këmbët aktive edhe të sportistëve
  • Vaj i butë dhe sensual i mentes nga Anglia
  • Aroma e freskët e mentes gjallëron edhe hundët

Ujë, Gur Vullkanik, Sodium Laureth Sulfate, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Polysorbate 20, Lauryl Betaine, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Parfum / Aromë, Sorbat Kaliumi, Vaj Menteje/ Mentha Piperita, Tetrasodium Pyrophosphate, Salicilat Natriumi, Hidroksid Natrium, Sodium Lauryl Sulfate, Tetrasodium EDTA, Acid Citric.

1. Çlodhni këmbët e lodhura, të ngurtësuara në ujë të ngrohtë për t’i zbutur.
2. Zhytni duart në Scrub-in tonë të Këmbëve Peppermint Reviving Pumice dhe vendoseni direkt në këmbë.
3. Merrni frymë thellë dhe masazhoni këmbët fort në lëvizjet rrethore.
4. Dhe përsërisni të njëjtën gjë në këmbë tjetër.
5. Dëgjoni këmbët tuaja duke psherëtirë nga lumturia dhe shpëlajni me ujë të ngrohtë.
6. Provoni Locionin Ftohës për Këmbët me Mente për pak hidratim pas scrub-it.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim