Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Dhuratë për Kujdesin e Lëkurës me Tea Tree

SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS

Set Dhuratë për Kujdesin e Lëkurës me Tea Tree

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,190L.

Dhurojini atyre më të mirën e një prej koleksioneve tona më ikonike me dhuratën e kujdesit për lëkurën me Ta Tree që pastrohet fuqishëm. Brenda tyre do të gjejnë gjithçka që u nevojitet për të pastruar, tonifikuar dhe synuar lëkurën e tyre.

Ky set është ideal për lëkurë të yndyrshme, të prirur ndaj njollave dhe prezantimi i përsosur i gamës. Ose një mbushje e mirëseardhur e kabinetit të banjës nëse ata tashmë janë një fans i madh!

Edhe më mirë, kjo treshe Tea Tree është pasuruar me vaj Tea Tree të rritur në mënyrë organike, nga Kenia – e krijuar me mjeshtëri nga partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Kutoka Ardhini.

Është dhurata e vetëbesimit të lëkurës dhe a nuk e meritojnë të gjithë këtë?

Ky grup dhuratash përmban:

  • Pëlhurë fytyre për pastrimin e lëkurës së Tea Tree 60 ml

  • Toner për pastrimin e lëkurës së Tea Tree 60 ml

  • Vaj Tea Tree 10 ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim