Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Tonik për Shkëlqim

Vitamin C – Tonik për Shkëlqim

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,750L.Çmimi i tanishëm është: 1,370L.

Në sytë tanë, sa më i madh të jetë shkëlqimi, aq më mirë. Pra, ne do të dëshironim të prezantonim anëtarin tonë të ri që jep shkëlqim të familjes sonë të vitaminës C, Tonikin tonë të butë eksfolues për zbulimin e shkëlqimit.

Një teksturë uji me ngjyrë të artë që është e butë për lëkurën dhe ndjehet freskuese, pa e lënë atë të thatë ose ngjitëse – ekuilibri i përsosur! Është vërtetuar klinikisht se ndihmon në minimizimin e shfaqjes së poreve dhe ndihmon që lëkura juaj të duket dhe të ndihet dukshëm më e butë, më e lëmuar dhe toni i lëkurës tuaj të duket më i njëtrajtshëm.

Gati për të ndihmuar lëkurën tuaj të duket më pak e shurdhër? E bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, ky ndriçues është i pasuruar me vitaminë C, AHA dhe enzima papaja. Është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe vjen në një shishe qelqi të riciklueshme me kapak alumini të riciklueshëm.*

Tonik për zbulimin e shkëlqimit eksfoliues
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Ndihmon lëkurën të duket dhe të ndihet më e lëmuar
Shkëlqimi i lëkurës do të duket i rinovuar
Bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht.

VITAMIN C GLOW REVEALING TONIC

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Salix Alba Bark Extract/Salix Alba (Willow) Bark Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Parfum/Fragrance, Carica Papaya Fruit Extract/Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract/Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Limonene, Benzyl Salicylate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim