Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Trupi Freskues me Peppermint

FRESKON DHE PASTRON

Xhel Trupi Freskues me Peppermint

S'ka ende vlerësim

AROMË MENTEJE

Çmimi origjinal qe: 1,290L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Zbutuni me xhelin tonë gjallërues të trupit me mente.

Një nga xhelët tanë aktualë,, kjo formulë freskuese mente ka një efekt ftohës, duke e bërë atë mënyrën e përsosur për të ftohur lëkurën e nxehtë, në çdo kohë.

Tekstura e tij ultra e lehtë, xhel përthithet shpejt dhe i lë lëkurës ndjenjën e hidratimit deri në 48 orë, duke e bërë atë kombinimin e përsosur pas dushit me Xhelin tonë gjallërues të dushit Peppermint.

Kjo përzierje është pasuruar me vaj esencial mente nga fermat në Mbretërinë e Bashkuar, për një aromë të freskët të akullt. Për të mos përmendur se është bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale, dhe është i regjistruar edhe në Shoqërinë Vegane.

PERMBAN PLASTIKE TE RICIKLUAR. PAKETË E RICIKLUESHME.*

*Aty ku lejojnë lehtësirat lokale.

  • Xhel ftohës për trupin
  • Për trupat e nxehtë dhe aktivë
  • Lë lëkurën e nxehtë të ndjehet e freskët dhe e freskët me një aromë menteje
  • I pasuruar me vaj esencial mente nga fermat në Mbretërinë e Bashkuar
  • 93% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

“Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol,
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Tocopherol, Mentha Piperita Oil/Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Linalool, Limonene, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.”

1. Spërkatni një copë xhel trupi gjallërues menteje në të gjithë trupin tuaj për një ndjenjë freskie intensive të akullt që qetëson thatësinë e lëkurës.
Mos e aplikoni në fytyrë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim