Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Fytyrën Mediterranean Almond Milk with Oats

Maskë për Fytyrën Mediterranean Almond Milk with Oats

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,690L

Frymëzuar nga recetat antike romake, kjo maskë për fytyrën është e pasuruar me tërshërë nga Britania dhe qumësht organik të bajames nga Spanja. Maska shtresohet butësisht dhe ndihmon në qetësimin e lëkurës së thatë, të ndjeshme dhe kapërcimin e ndjenjës së irritimit dhe kruajtjes. Lëkura është më e butë, e lëmuar dhe e hidratuar.

  • Maskë qetësuese për fytyrën
  • Pasuruar me tërshërë nga Britania e Madhe dhe qumësht organik të bajames nga Spanja
  • 100% konfirmojnë që produkti është i butë në lëkurë *
  • 96% konfirmojnë që lëkura është e qetësuar *
  • * Testet e konsumatorit të kryera në 100 grave me lëkurë të ndjeshme

Ujë, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Glicerinë, Propanediol, Tërshërë/ Avena Sativa, Alkool Cetearyl, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Betaine, Lactobacillus Sodium Polyment, Carrageenan, Alkool Benzil, Estere Jojoba, Acidi Levulinik, Parfum / Aroma, Dehidroacetat Natriumi, Glutamat i Natriumit Stearoil, Levulinati i Natriumit, Tokoferoli, Bisabolol, Lëngu i Gjethes të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Trisodium Ethylenediamine Filtrate Disuccinate, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Ekstrakt i Farës së Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Hidroksid Natriumi, Acid Dehidroacetik.

1. Pas heqjes së makeup-it dhe pastrimit të lëkurës, përdorni një furçë maske për fytyrën ose vendosni një shtresë të barabartë të maskës në fytyrë me gishta, duke shmangur kontaktin me sytë dhe buzët. Mund të aplikohet gjithashtu në qafë dhe në zonën e dekoltesë.
2. Lëreni për 5-10 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
3. Përdorni 2-3 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim