Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening – Krem për Sytë

Për lëkurë pa jetë

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening – Krem për Sytë

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,440L.

Ky produkt esencial për njollat do të rregullojë dukshëm pamjen tuaj që pas përdorimit të parë. Me përdorim të përditshëm, ndihmon në shkëlqimin e dukshëm të konturit të syve. Masazhoni me aplikuesin ftohës për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut rreth syve dhe për të zvogëluar fryrjen, për një pamje të freskët.

  • Me Ekstraktin e Algave të Kuqe zbardhuese të mbledhura nga Atlantiku i Veriut.
  • Të pasura me vitaminë C, minerale dhe lëndë ushqyese, algat e kuqe janë rritur në oqeane për miliona vjet.
  • Sot ne përdorim butësisht fuqinë e tyre për linjën tonë të shëndetshme Drops of Light.

Ujë, C12-15 Alkil Benzoate, Butilen Glikol, Glicerinë, Etilheksil Palmitat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Amidon Tapioca, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Dimethicone, Alkool Cetearil, , Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Acid Askorbik 3-O-Etil, Pentilen Glikol, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Gliceril Stearat SE, Fenoksietanol, Akrilates / C10-30 Alkil Akrilate Crosspolimer, Kaprilil Glikol, Tokoferol, Vaj Soje / Glycine Soja, Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Xanthan Gum, Extract Palmaria Palmata, Sodium Hyaluronate, Polymethylsilsesquioxane, Niacinamide, Extrakt Fraxinus Excelsior, Acid Glikolik, Ekstrakt Glycyrrhiza Glabra, Citrat Kaliumi, Silanetriol, Acid Citrik.

1. Shtrydhni tubin lehtë dhe përdorni aplikuesin për të masazhuar butësisht formulën në lëkurë në konturin e sipërm dhe të poshtëm të syrit.
2. Përhapeni plotësisht me gishta.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim