Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Peppermint Locion Freskues Këmbësh

Për lëkurë të thatë

Peppermint Locion Freskues Këmbësh

S'ka ende vlerësim

1,390L

Freskoni dhe hidratoni këmbët me locionin tonë të freskët për këmbët. I mbushur me vaj esencial menteje anglez, ky locion do të përkëdhelë dhe ftohë këmbët aktive, për rezultat të bukur dhe të butë.

  • Krem hidratues për këmbët
  • •Zbut dhe freskon
  • •Me një aromë menteje freskuese
  • •Kujdes ekspert për këmbët aktive
  • •Pasuruar me vaj esencial mente nga Norfolk, Angli

Ujë, Etilheksil Palmitat, Ceteth-20, Dimethicone, Vaj Farash/ Vitis Vinifera, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Glicerinë, Steareth-2, Alkool Stearyl, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Alkool Denat., Karbomer, Gjalp Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Vaj Menteje/ Mentha Piperita, Alkool Fentil, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Acid p-Anizik, Acidophilus / Rrush i Fermentuar, Mentol, Disodium EDTA, Limonene, Linalool, Butilen Glikol, Propyl Gallate, Acetat Tokoferili, CI 42090, CI 17200.

1. Masazhojeni në këmbë sa herë të jetë e nevojshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim