Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Dushi me Trëndafil Britanik

EKSFOLIUES TRUPI

Scrub Dushi me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

VEGAN

800L1,650L

Eksfolimi është një kënaqësi e vërtetë me pastrimin e lehtë të trupit British Rose. Me teksturën e tij të lehtë xhel dhe petalet e trëndafilit të zgjedhura me dorë, kujdeset për pastrimin e butë të lëkurës.

Me kalimin e kohës, qelizat e vdekura të lëkurës grumbullohen, duke e bërë lëkurën të duket e dobët dhe e lodhur. Skrabi mbështet procesin natyral të pastrimit të shtresës së vdekur për ta bërë lëkurën të ndihet më e lëmuar dhe më e butë më shpejt.

E pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë një ekstrakt të trëndafilave britanikë të zgjedhur me dorë, eksfoliuesi vegan pastron butësisht shtresën sipërfaqësore të lëkurës, duke e lënë atë të freskët dhe me aromë florale.

E disponueshme në paketim të riciklueshëm, i cili përbëhet nga 30% plastikë e ricikluar. Kjo ju lejon të tregoni kujdes dhe qëndrim ndaj planetit sa herë që kujdeseni për trupin tuaj.

  • Pastrim të trupit
  • Për lëkurë më të lëmuar dhe më të freskët
  • Me gjethe trëndafili të zgjedhur me dorë dhe ekstrakt trëndafili britanik
  • I përshtatshëm për lëkurë normale
  • Me një aromë të freskët dhe lulesh
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Formula vegane

BRITISH ROSE SHOWER SCRUB
Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Limonene, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Linalool, Tocopherol, Citric Acid, Citral, Caramel, CI 17200/Red 33.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim