Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vibrant Bergamot Eau de Toilette

AROMË CITRUSI DHE FLORALE

Vibrant Bergamot Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,190L

Ngrini humorin dhe lëreni personalitetin tuaj të shkëlqejë me guxim dhe të ndritshëm me Ujën Tualeti tonë Vibrant Bergamot, pjesë e koleksionit të aromave Choice.

Ne e dimë që do ta pëlqeni këtë pamje të re të freskët të parfumit tonë më të shitur All Mine. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 88% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane ju lejon të shkëlqeni me nota të ndritshme, frutash dhe agrume të bergamotit, magnolisë dhe zambakut të luginës.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xhami të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aromë agrume dhe lulesh
  • Notat e bergamotit, magnolisë dhe zambakut të luginës
  • 88% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, t-Butyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Citral.

Spërkateni në trup.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim