Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® Radical Eau De Parfum

EAU DE PARFUM

White Musk® Radical Eau De Parfum

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,450L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Ky parfumë i vogël dhe i fuqishëm ka një aromë të gjelbër dhe tokësore që do t’ju lërë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e parfumit të duhur për ju mund të jetë pak e vështirë. Prandaj, nëse keni nevojë për një dorë ndihmëse, lexoni këshillat tona për të gjetur parfumin tuaj të firmës.

  • Parfumë
  • Aromë e gjelbër, tokësore
  • Notat e bazilikës, petitgrain-ve, vetiver dhe musku të kundërligjshëm për të mos dëmtuar kafshët
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm*
  • Vegan
  • 87% përbërës të prejardhjes natyrale

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, t–Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim