Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Freskuese Këmbësh me Peppermint

Për këmbë të lodhura

Krem Freskuese Këmbësh me Peppermint

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,450L

Këmbë të nxehta, të lodhura? Kjo është për ju. Kremi ynë gjallërues i këmbëve u jep këmbëve një dorë ndihmëse dhe i lë ato të ndihen të freskëta dhe të qetësuara nga thembra te këmbët.

Kjo vaskë e vogël e mirësisë është pasuruar me vaj esencial mente ftohëse nga fermat lokale në MB dhe i mban këmbët tuaja të freskëta dhe të hidratuara për 48 orë.

Së shpejti i preferuari juaj i ri për kujdesin e këmbëve, ky krem ka një teksturë të pasur që përthithet shpejt pa u ndjerë i yndyrshëm apo ngjitës. Oh, dhe ato njolla të thata të lëkurës? Ky krem gjithashtu ndihmon në zbutjen dhe lëmimin e tyre.

Ne po prezantojmë tuba të rinj, krejtësisht të papërsosur. Ato janë bërë nga alumini 100% i ricikluar që do të thotë se mund të vijnë me disa gërvishtje dhe gërvishtje, por ndryshe nga paketimi ynë i mëparshëm, ato janë gjerësisht të riciklueshme*.

*Aty ku lejojnë objektet lokale, përjashtohet kapaku.

Aqua/Ujë/Ujë, Glicerinë, Myristyl
Myristate, Cetyl Alcohol, Theobroma Gjalpë Kakao Seed/Theobroma
Gjalpi i farës së kakaos (kakaos), citrat trietil, pantenol, behenyl
Alkooli, Bis-Digliceril Poliaciladipat-2, Alkooli Cetearyl, Cetearyl
Glukozidi, koko-kaprilat/kaprati, vaji i farës së Ricinus Communis/
Vaji i farës Ricinus Communis (Ricinus), Parfum/Aromë, Oryza Sativa
Dyllë me krunde/Oryza Sativa (oriz) Dyllë krunde, Alkool benzil,
Fenoksietanol, Mentol, Sorbat kaliumi, Dimetikoni, Natrium
Stearoyl Glutamate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum
Gjalpë Parkii (Shea), Allantoin, Çamçakëz Xanthan, Acid citrik,
Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Retinil Palmitate,
Vaj Mentha Piperita/Vaj Menta Piperita (Mente), Linalool, Citral,
Hidroksid natriumi, Tokoferol, CI 42090/Blu 1, CI 17200/E kuqe 33

1. Masazhoni këmbët e nxehta dhe të mbingarkuara.
2. Për paketën e plotë, pse të mos provoni edhe Scrub-in tonë të Këmbëve Peppermint dhe Spray-in Cooling Foot?

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim