Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® – Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

White Musk® – Larës Flokësh & Trupi për Meshkuj

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,090L

Ky larës gjithëpërfshirës pastron flokët, si dhe lëkurën, duke e lënë lëkurën të aromatizuar me aromën White Musk® për Meshkuj. Shtresojeni me produktet e tjera White Musk® për Meshkuj për të ndërtuar aromën.

  • Larës trupi
  • Aromë ikonike White Musk®
  • Myshk pa mizori

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum / Aromë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, PEG / PPG-14/4 Dimethicone, Gliceril Laurate, Fenoksietanol, Pantenol, Benzoat Natriumi, Acid Citrik Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mel / Mjaltë / Miel, Propilen Glikol, Kumarin, Acetat Natriumi, Acid Glikolik, Hidroksid Natriumi, Pentaeritritritil Tetra-Di-t-Butil Hidroksididrokinnamat, Triisopropanolaminë.

1. Shkumohuni në banjë ose dush.
2. Shpëlahuni mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim