Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Trupi me Shea

Për lëkurë pa jetë

Scrub Trupi me Shea

Pastron lekuren shume mire se eshte me kokrriza dhe me sheqer. Me pelqen!

Emanuela A.

Vegan

800L2,150L

Merrni Scrub-in tonë me Shea, për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj jashtëzakonisht të butë. Textura e tij me sheqer dhe aromën delikate të arrave, shton një nuancë luksi në rutinën tuaj eksfoluese.

  • Eksfoliues Trupi
  • Lëmon dhe rafinon lëkurën
  • E lë lëkurën të ndihet jashtëzakonisht e butë
  • Aromë delikate me arra
  • Gjalpë shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana

Etilheksil Palmitat, Maris Sal, Klorid Natriumi,Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus Hybrid, Sukrozë, Silicë [Nano], Vaj Soje/ Glycine Soja, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Parfum, Fenoksietanol, Vaj Ricini/ Ricinus Communis, Tokoferol, Linalool, Kumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Vaj Fare Luledielli/ Helianthus Annuus Seed Oil, Propilparaben, Ekstrakt Rozëmarine/ Rosmarinus Officinalis, Acid Citric, Datem, CI 77891.

1. Eksfolioni butësisht lëkurën e thatë përpara se ta pastroni dhe hidratoni me Scrub-in tonë Eksfoliues të Trupit tonë me Sheqer dhe Shea.
2. Së pari, bëni një dush ose banjë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
3. Nëse depilimi është pjesë e rutinës të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni scrub-in për të ndihmuar në parandalimin e acarimit
4. Masazhoni butësisht scrub-in në lëkurë të njomë ose të lagur me lëvizje rrethore. Shkoni poshtë nga fundi i qafës deri te këmbët.
5. Për të bërë eksfolijimin në mënyrë më efektive, përdoreni me furçën tone të trupit, rrjetën ose sfungjerin.
6. Shpëlajeni mirë duke përdorur duart, për ta lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
7. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Pastron shume mire

Pastron lekuren shume mire se eshte me kokrriza dhe me sheqer. Me pelqen!

Emanuela A.