Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Unaza për Flokë Silver & Shine

Dhurate festive

Unaza për Flokë Silver & Shine

S'ka ende vlerësim

700L

Përfundoni pamjen tuaj festive me stil këtë Krishtlindje me unazat tona të flokëve të argjendta dhe të shndritshme këtë Krishtlindje.

Krijoni stile lozonjare, sezonale me yjet dhe zemrat tona që ndihen mirë dhe vendosini në qendër të vëmendjes ato bravë të mrekullueshme. Ata janë mbushësi i përsosur i çorape ose surpriza Secret Santa. Pikërisht në kohë për sezonin e festave dimërore.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Gjashtë unaza flokësh
  1. Stiloni floket tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim