Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Serum Nate Peeling Himalayan Charcoal

Vegane

Serum Nate Peeling Himalayan Charcoal

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Shijoni lëkurën më të lëmuar dhe më të pastër me Lëkurën e Natës me Qymyr Himalayan.

Duhen vetëm disa pika nga ky eksfolim nate super i lehtë për të përmirësuar strukturën e lëkurës në mënyrë që ajo të duket më e lëmuar dhe më rrezatuese.

Përbërja është vegane, me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë qymyr bambuje nga ultësira e Himalajeve dhe ekstrakt hibiscus, i cili përmban acide organike të njohura për vetitë e tyre eksfoluese.

Thjesht aplikojeni në fytyrë në mbrëmje. Shikoni formulën të shndërrohet në një lëng të pastër në lëkurën tuaj. Lëreni të funksionojë ndërsa flini. Shpëlajeni në mëngjes. Zgjohuni me lëkurë më të lëmuar. Përdoreni rregullisht për të balancuar nivelet e sebumit.

 • Peeling natën që përmirëson strukturën e lëkurës
 • I pershtatshem per lekurat e kombinuara dhe te yndyrshme
 • Formulë super e lehtë që nuk lë njolla
 • 98% përbërës me origjinë natyrale
 • Vegane

Aqua / Ujë / Ujë, Propanediol, Denat me Alkool, Glicerinë, Ekstrakt lulesh Hibiscus Sabdariffa, Çamçakëz Xanthan, Alkool benzil, Ekstrakt Epilobium Fleischeri, Acid Salicilik, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Pluhur qymyr druri, Sorbat Limonenene, Limonene.

 1. Aplikoni 2-3 pika në lëkurë të pastruar dhe të tharë.
 2. Ju shikoni se si shndërrohet në një lëng të pastër.
 3. Gëzoni një gjumë të mirë të natës.
 4. Shpëlajeni në mëngjes.
 5. Përdorni maksimumi 3 darka në javë.
 6. Për rezultate më të mira, kombinoni me produkte të tjera të serisë.
 7. Ky produkt përmban acide organike që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës ndaj dritës së diellit. Shmangni ekspozimin direkt në diell dhe mbroni lëkurën tuaj me një krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të këtij produkti, si dhe 7 ditë pas ndërprerjes së përdorimit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim