Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils of Life Roller për Sy

Për lëkurë më të butë

Oils of Life Roller për Sy

S'ka ende vlerësim

1,750L

Bëni aplikimin e Kremit-Xhel Intensiv Revitalizues të Syve Oils of Life™ edhe më freskues me Rollerin tonë Preçiz të Syve. Vendosni një sasi të vogël të kremit tuaj hidratues me spatul (fundi i hollë). Aplikojeni në lëkurën poshtë syve tuaj me roller-in. E thjeshtë.

  • Roller fytyre
  • Bëjeni të lehtë aplikimin e kremit të syve
  • Relaksohuni, përkëdheluni dhe masazhoni

1. Me kujdes aplikoni kremin tuaj të preferuar për sytë me spatul dhe fërkoni lehtë rreth zonës së syve (përdorni gishtin tuaj të tretë sepse është më i butë në lëkurën delikate).
2. Përdorni roller-in lehtë rreth syve me lëvizje rrethore.
3. Lëvizeni roller-in butësisht në lëkurën poshtë syve duke përdorur lëvizje për jashtë, nga këndi i brendshëm në të jashtëm.
4. Përsëriteni derisa të ndiheni të relaksuar dhe të hidratuar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim